Indigo Nails by Sara Boruc Mannei - nowa kolekcja lakierów do paznokci

Sara Boruc wprowadza swoją kolekcję lakierów do paznokci!

Sara Boruc jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Znana także jako Sara Mannei nie pozostaje w cieniu znanego męża i nie spoczywa na laurach. Pasjonuje się modą, projektuje biżuterię, a teraz w ramach współpracy z polską marką Indigo Nails stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci. Mamy zdjęcia z tej sesji!

Lakier do paznokci sin city - Sara Boruc dla Indigo Nails
materiały prasowe

Piękna, błyskotliwa i zdecydowana. Jak przystało na WAGs i kobietę sukcesu, zawsze wygląda zjawiskowo. Dla wielu kobiet jest prawdziwą ikoną stylu. Dlatego dołączyła do grona do ambasadorek polskiej marki Indigo Nails – swoje kolekcje lakierów dla marki od lat tworzy Natalia Siwiec.

Kolekcja lakierów Indigo Nails stworzona przez Sarę Boruc

Sara postawiła na klasyczne kolory, które idealnie będą współgrać z klasycznymi stylizacjami. Sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjście. Uwagę zwracają też nazwy lakierów stworzonych przez Sarę: Billionaire, Diamonds for breakfast, Juice, My fav bag, My King Arthur, My Name is Sara, Sin City.

Billionaire Sara Boruc Indigo Nails - lakier hybrydowy do paznokci
materiały prasowe

Sara to nie tylko ikona mody, ale także trendsetterka – jest projektantką i współzałożycielką marki Sin by Mannei tworzącej ręcznie robioną biżuterię. Styl i charakter biżuterii idealnie koresponduje z filozofią marki Indigo Nails, która także wyznacza trendy. Nic tak dobrze nie współgra z biżuterią, jak perfekcyjny manicure.

Indigo Nails - lakiery hybrydowe do paznokci by Sandra Boruc Mannei
materiały prasowe

Cena: 33 zł/7ml

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ok, rozumiem.