Zapach Pure DKNY Rose – róża doskonała!

Zapach Pure DKNY Rose – róża doskonała!

Żyzna ziemia, deszcz i słońce w dolinie Isparta to najlepszy zestaw do stworzenia róży doskonałej. Tak jak jego poprzednicy – pureDKNY Vanilla i pureDKNY Verbena – zapach Pure DKNY Rose powstał w mało standardowy sposób, ponieważ w przypadku tych trzech zapachów kluczem jest ich główny składnik.

Zapach Pure DKNY Rose
Materiały prasowe

Pure DKNY Rose – siła tradycji

W dolinie Isparta w Turcji na kwiatowych polach Anatolii delikatne różowe kwiaty róży odmiany damasceńskiej są zbierane na początku każdego lata. Następnie kwiaty poddawane są procesom tak tradycyjnym, że od pokoleń obyły się praktycznie bez wpływu nowoczesnych technologii.

Zbiory odbywają się każdego roku w czerwcu, a każdy kwiat jest zbierany ręcznie, jeden po drugim, podczas chłodnych godzin przed świtem. Pod koniec sezonu, 2500 ton płatków jest pakowanych, ważonych i transportowanych do destylarni, gdzie są następnie łagodnie walcowane. Produkt końcowy to olejek z róży, surowy składnik, który później staje się częścią zapachu.

Dzięki temu otrzymujemy zapach róży w najprostszym wcieleniu. Zapach jest bezpośredni, ale miękki, czytelny i bardzo prawdziwie przedstawiający woń różanego ogrodu, bez ciężkości staromodnej różanej woni.

To więcej niż zapach, pureDKNY to stan umysłu, styl bycia i życia w bardziej odpowiedzialny sposób. Zmysłowy i delikatny pureDKNY jest symbolem prostego luksusu.

Ceny:

pureDKNY Rose Scent Spray 30 ml – 179 zł

pureDKNY Rose Scent Spray 50 ml – 259 zł

pureDKNY Rose Scent Spray 100 ml – 350 zł

Zapach będzie dostępny w perfumeriach od lutego 2013.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (naszych oraz naszych zaufanych partnerów: Google, Facebook, Disqus) i podobnych technologii w celu świadczenia usług, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych, analitycznych i reklamowych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Wyrażam zgodę
Zaciekawił Cię
nasz artykuł?
Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco!
Powiadomimy Cię o gorących nowościach kosmetycznych oraz najmodniejszych trendach makijażowych, jako pierwsza dowiesz się o publikacji rzetelnych recenzji, ciekawych artykułów i wielu przydatnych porad urodowych, nie przegapisz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!